www.lekarnauzlatehoslunce.cz, Křižíkova 56, Praha 8 Karlín, tel: 224814568 Avon Oriflame

Avon

Aktuální katalog č.13/2019
Platnost aktuálního katalogu je od 4.9. do 24.9.

Následující katalog č.14/2019
Platnost následujícího katalogu je od 25.9. do 15.10.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Klientské karty


Chceme Vám poděkovat za věrnost naší lékárně a dáváme Vám možnost získat dáreček. Budete u nás sbírat body na kartičku, kterou vám rádi ZDARMA vystavíme. Za tyto body si pak vyberete některý z dárečků. Každá zaplacená koruna z VOLNÉHO PRODEJE = 1 bod. Kartičku na nás vždy včas, prosím, vytahněte!!! Pokud ji ještě nemáte, řekněte si o ni.

Takto vypadá naše kartička!


Doporučujeme

www.lekarnauslunce.cz

Soutěž


Soutěž probíhá od 1. 7. 2019 do 30. 9. 2019 v Lékárně U Zlatého slunce, Křižíkova 159/56, Praha 8. Soutěžící musí nakoupit v minimální hodnotě 1.600Kč výhradně ve volném prodeji. Na účtenku napíše své jméno a telefonní číslo a účtenku vhodí do slosovací nádoby, kterou mu na vyžádání zpřístupní personál lékárny. Zúčastnit se mohou pouze dospělí nad 18 let a s trvalým pobytem v České republice. Z účasti jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s pořadatelem, nebo osoby blízké těmto osobám (ust. par. 22 zákona č. 89/2021Sb., občanského zákoníku) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na hře. Z účtenek bude 1. 10. 2019 vylosovaný výherce, který získá možnost využít ubytování na jeden týden v Dominikánské republice v Punta Cana Apartment.com do 31. 3. 2020. Na výhru nevzniká právní nárok. Výhra není směnitelná za peníze. Pořadatelem soutěže je RNDr. Eva Trnková, IČO: 64902781. Soutěž není nijak spojena s facebookem ani jinými platformami, facebook ani jiné platformy za ni neručí. Účastí v soutěži účastník souhlasí, že v případě výhry má pořadatel právo bezúplatně využít jeho osobních údajů, obrazových a zvukových záznamů - fotografií nebo videí - pro reklamní a marketingové účely bez omezení. Jméno výherce může být uveřejněno v médiích a na internetu. Pořadatel bez zbytečného odkladu po splnění podmínek pro získání výhry zajistí předání a čerpání výhry. Výherce bude kontaktován telefonicky. Pořadatel má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se soutěže dle vlastního uvážení, jeho rozhodnutí je konečné a závazné. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli před provedením výkonu (vylosováním výherce) odvolat příslib odměny v soutěži. Odvolání příslibu se provede stejným způsobem a v téže formě, kterým byl příslib učiněn. Soutěž má povahu příslibu odměny ve smyslu par. 2884 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku a řídí se jeho právní úpravou. Pořadatel bude, jakožto správce, zpracovávat osobní údaje účastníků dle těchto pravidel a GDPR. Znamená to, že je bude zpracovávat v rozsahu nezbytném pro realizaci soutěže. Po vylosování a zkontaktování výherce, budou ostatní účtenky včetně jmen a telefonů skartovány a poskytnuté údaje nebudou využity ani na marketingové účely ani na nic jiného. Pravidla jsou zveřejněna a vstupují v platnost 19. 6. 2019 na www.lekarnauzlatehoslunce.cz.